Hakkımızda

 

REGİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Oto aksesuar ve güvenlik sistemleri alanının lider markası CYCLONE' un üreticisi olan REGİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ 20 yıldır kalite standartlarını her geçen gün yükselterek ithalat ve ihracatına devam etmektedir. Oto aksesuar ve güvenlik sistemleri alanında sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile başarı grafiğini gün geçtikçe yükselten şirketimiz, kuruluşundan bu yana, yüksek kalite ve güven ilkeleri ile yoluna devam etmekte ve belirlemiş olduğu hedeflere her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

 

Güvenlik sistemleri konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kendi ithal ürünlerimiz olan CYCLONE marka park sensörü, oto alarm, xenon far, merkezi kilit sistemleri, uzaktan açma kapama, elektrikli cam kitleri, ultrasonik göz, radar, minyatür halojen ve smd ampuller ile bluetooth handsfree araç kitleri, araç takip sistemleri, pnd el navigasyon cihazları ve oem dvd-navigasyon cihazları gibi ürünlerle oto elektroniği alanında toptan satış hizmetleri vermektedir. Konusunda uzman, tecrübeli ve verimli çalışan disiplinli takım arkadaşları, deneyimli yönetim kadrosu ile Türkiye'deki ve yurtdışındaki bayi ve müşterilerine en yeni ve en farklı teknolojileri T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı GARANTİ belgeleri ve Avrupa standardı belgeleri ile sunmaktadır.

 

Regi Güvenlik Sistemleri güvenilir, disiplinli çalışma sistemi, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile otomobil sektörünün ileri gelen markalarından OPEL ve CHEVROLET'in üreticisi olan

General Motors Türkiye, Chery'nin Türkiye distribütörü Mermerler Otomotiv,

Mitsubishi Temsa Global,  FORD Otosan ve  Ssangyong Türkiye, Honda Türkiye’nin çözüm ortakları arasında yer almaktadır.

 

Regi Güvenlik Sistemleri olarak misyonumuz, sağlam temeller üzerine kurulu şirketimizi, küreselleşmenin getirmiş olduğu avantajları da kullanarak daha güçlü ve karlı bir hale getirmek, yatırımları geleceğe dönük olarak geliştirerek, yeniliklere açılmak, bu gelişim sürecinde teknolojiyi yakından takip ederek pazardaki liderliğimizi sürdürmektir.